W poniedziałek, 16 grudnia w naszej szkole świąteczna atmosfera zagościła na dobre. Uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom Jasełka. Ideą przewodnią tegorocznego przedstawienia były misje.

Nasza szkoła od kilku lat uczestniczy w programie:”Adopcja na odległość”, w którym to wspieramy dzieci w Nairobi. Dzięki naszemu wsparciu, grupa podopiecznych polskiej zakonnicy siostry salezjanki- Katarzyny Urbańskiej, może się uczyć oraz żyć w miarę godnie.

Przedstawienie jasełkowe przygotowali uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami (p. E. Rybińską, p. I, Wija- Sobiech, p. H. Elias) oraz pani J. Duda. Opiekę nad oprawą wokalną sprawowała p. H. Koniorczyk.

Występowi towarzyszył Kiermasz Świąteczny, w czasie którego rodzice mogli zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez ich pociechy. Zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na akcję: ”Adopcję na odległość”.

J. Porwoł