Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszycach

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Sukcesy naszych uczniów

Rok szkolny 2013/2014

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Opiekun

XVIII Miejski Konkurs Ekologiczny

Alicja Smoląg- III miejsce

Dominik Berger-IV miejsce

Hanna Hibner

Powiatowy Konkurs Wokalny „Nutka”

Kamila Klimek – III miejsce

Hanna Koniorczyk

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Monika Kubek- III miejsce

Hanna Koniorczyk

Miejski Konkurs Recytatorski

Karolina Wacławek- II miejsce

Kamila Klimek-II miejsce

Julia Berger – I miejsce

Hanna Koniorczyk

Izabela Wija- Sobiech

Wiosenne Konfrontacje Artystyczne: „Maska 2014”

Baśń o Kopciuszku”- I miejsce

Zespół wokalny- II miejsce

Antonina Krótki- wyróżnienie

Hanna Koniorczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pisanka”.

Agata Katarzynie- wyróżnienie

Izabela Wija- Sobiech

Konkurs Plastyczny: „Wanda malowana” (Miejska Biblioteka w Wodzisławiu Śl.)

Maciej Manderla- wyróżnienie

Emilia Szłyk-III miejsce

Żaklina Błatoń- wyróżnienie

Sonia Słowik- wyróżnienie

Izabela Wija- Sobiech

Ewa Rybińska

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce- piłka ręczna chłopców

I miejsce piłka siatkowa chłopców

Marek Przybysz

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce- piłka ręczna chłopców

III miejsce piłka siatkowa chłopców

Marek Przybysz

Rejonowe Igrzyska Młodzieży szkolnej

I miejsce- piłka ręczna chłopców

Marek Przybysz

Drużyna piłki ręcznej: Szymon Zbieszczyk, Jakub Jeczmionka, Szymon Kuśka, Mateusz Sosna, Kamil Bilik, Dominik Berger, Piotr Fojcik, Kewin Mokry, Mateusz Konieczny, Łukasz Gajda

Drużyna piłki siatkowej: Szymon Zbieszczyk, Jakub Jeczmionka, Szymon Kuśka, Mateusz Sosna, Kamil Bilik, Dominik Berger, Piotr Fojcik, Kewin Mokry, Mateusz Konieczny, Łukasz Gajda, Mateusz Manderla, Dawid Kufieta

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce- piłka ręczna dziewcząt

Marek Przybysz

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III miejsce- piłka siatkowa dziewcząt

 

Finał Powiatu w piłce ręcznej

IV miejsce- piłka ręczna dziewcząt

Marek Przybysz

Drużyna piłki ręcznej: Wiktoria Marzec, Ewa Białas, Julia Klimanek, Alicja Smoląg, Natalia Sosna, Paulina Łukoszek, Karolina Jęczmionka, Paulina Bugla, Paulina Bierza, Patrycja Bierza, Aleksandra Piotrowiak, Daria Herda

Drużyna piłki siatkowej: Wiktoria Marzec, Ewa Białas, Julia Klimanek, Alicja Smoląg, Natalia Sosna, paulina Łukoszek, Karolina Jęczmionka, Paulina Bierza, Patrycja Bierza, Aleksandra Piotrowiak, Daria Herda, Magdalena Krótki, Alicja Smoląg

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Martyna Koterba- II miejsce

Ewa Rybińska

Konkurs plastyczny: „Tradycje górnicze ziemi wodzisławskiej” (PCKU Wodzisław Śl.)

Alicja Smoląg- II miejsce

Bożena Tytko

Międzyszkolny Konkurs Gwary Śląskiej

Bartosz Buko- II miejsce

Ewa Rybińska

Polish Czech English Italian Ukrainian

Dzwonki

1 8.00 8.45
2 8.55 9.40
3 9.50 10.35
4 10.45 11.30
5 11.50 12.35
6 12.45 13.30
7 13.40 14.25
8 14.30 15.15
9 15.20 16.05

Jadłospis

jadlospis

Na stronie gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Organizacja roku


2018/ 2019
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
3 września 2018
 
 
ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA
24 grudnia 2018 - 1 stycznia 2019
 
 
ZAKOŃCZENIE I semestru
18 stycznia 2019
 
 
FERIE ZIMOWE 
11 lutego 2019- 24 lutego 2019
 
 
WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA
18 kwietnia- 23 kwietnia 2019
 
EGZAMIN PO KLASIE ÓSMEJ
 15 kwietnia 2019- język polski
16 kwietnia 2019- matematyka
17 kwietnia 2019- język angielski
 
 
Dni wolne od nauki bez odpracowania:
do ustalenia
 
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
21 czerwca 2019 roku