Z przyjemnością możemy się pochwalić kolejnymi sukcesami. W Przeglądzie  Szkolnych Zespołów Artystycznych, w Ramach Wiosennych Konfrontacji Artystycznych”Maska 2013” nasi uczniowie kilkakrotnie stawali na podium.

W kategorii Zespołów Teatralnych zajęli II miejsce za przedstawienie pt. „Śnieżka”.

W kategorii Zespołów Wokalnych  również zajęli II miejsce z repertuarem: „Pokonaj siebie” „Tak smakuje życie” oraz III miejsce za wykonanie utworów: „Takie ładne oczy”, „Na matematyce”.

Docenione zostały również solistki: Antonina Krótki, która zajęła w swej kategorii II miejsce, zaś Kamila Klimek zdobyła wyróżnienie.

Sukcesu gratulujemy również opiekunom uczniów- pani Hannie Koniorczyk i pani Małgorzacie Szkopek.