Wodzisław Śląski, 27 września 2013 r.

Drodzy rodzice i mieszkańcy Kokoszyc!

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc przy pracach związanych z termomodernizacją budynku szkoły i przedszkola. Remontu podjęli się już Pan Lucjan Szymik i Pan Adrian Kuśka, którzy z ramienia Rady Rodziców bezpłatnie rozpoczęli prace ociepleniowe budynku.

Prace remontowe przeprowadzane są codziennie w godzinach popołudniowych, obecnie ocieplany jest kompleks sportowy.

Aby przyspieszyć i usprawnić działania potrzebna jest nam każda pomoc i każda para rąk. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje czasem i mógłby chociaż sporadycznie i w miarę swoich możliwości pomóc będzie to miało ogromne znaczenie i wartość dla całego przedsięwzięcia.

Za życzliwość i zrozumienie serdecznie dziękuję

Dyrektor ZSP 6

Ewa Sosna

Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt z Panem Lucjanem Szymikiem ( tel. 601 472 105 )