"Jest taki dzień tylko jeden raz do roku.
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem."
/K. Dzikowski /

6 stycznia, w Święto Trzech Króli spotkaliśmy się na tradycyjnym już Koncercie Noworocznym. Na nasze zaproszenie, jak co roku, licznie odpowiedzieli mieszkańcy Kokoszyc i zaproszeni goście. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich przedszkolaki, które przygotowały pod kierunkiem p. Bogumiły Skubela krótki program artystyczny. Uczniowie klasy czwartej wystąpili w Jasełkach oraz przedstawieniu inspirowanym "Opowieścią wigilijną" Karola Dickensa. Pozostali uczniowie śpiewali kolędy, recytowali świąteczne wiersze i życzenia.
Opiekę artystyczną nad całym przedstawieniem sprawowały p. Hanna Koniorczyk i p. Dagmara Władarz.
Jak co roku, w organizację tego przedsięwzięcia zaangażowali się wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice- każda klasa przygotowała z tej okazji słodki poczęstunek, w formie ciasta.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Justyna Porwoł