17 grudnia br., nastąpiło uroczyste otwarcie nowego boiska szkolnego. Uroczystość tą zaszczycili swoją obecnością m.in. poseł na Sejm RP- pan Ryszard Zawadzki, prezydent miasta- pan Mieczysław Kieca, wiceprezydent ds. oświaty- pan Eugeniusz Ogrodnik, przedstawiciele władz oświatowych, przedstawiciele Rady Dzielnicy, ksiądz proboszcz Grzegorz Brzyszkowski i członkowie Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Ewa Sosna przywitała wszystkich gości oraz w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła podziękowania wszystkim osobom, dzięki zaangażowaniu,  których możliwa była realizacja tej inwestycji. Następnie uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczny, którego ideą przewodnią był sport.

Zwieńczeniem uroczystości było przecięcie wstęgi, które nastąpiło już na boisku. Mamy nadzieję, że nowo oddany obiekt da wiele radości jego użytkownikom, zaś wszystkim osobom za sprawą, których jego powstanie było możliwe- dziękujemy!

J. Porwoł