Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele gorąco zachęcamy do oddania głosu na naszą szkołę!

Każdy z uczniów zwycięskiej placówki otrzyma jednorazowy kupon na wejście do "Nauticy" w Gorzycach z 30 proc. rabatem. Do tego uczniom zostanie  wykonane zdjęcie na placu szkolnym, które później będzie wydrukowane dla szkoły w dużym formacie.

Dodatkowo dziennikarz "Dziennika Zacodniego" odwiedzi szkołę, aby napisać o niej materiał. Głosowanie rozpoczyna się 28 marca na portalu internetowym wodzislawslaski.
naszemiasto.pl.

Codziennie można oddać 5 głosów poprzez stronę internetową (waga głosu wynosi 1). Wspomóc szkołę można także głosując poprzez platformę Facebook. Z tej formy każdy internauta  będzie mógł skorzystać dwa razy. Z tym, że każdy głos poprzez Facebook mnożony jest przez 5.

Zagłosuj- kliknij tutaj.