Dnia 7 kwietnia 16r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Służby Zdrowia. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy III wraz z wychowawcą. Na imprezę zostali zaproszeni goście- pracownicy służby zdrowia. Była obecna nasza szkolna pielęgniarka- pani Jolanta Białas, lekarze i pielęgniarki naszego ośrodka zdrowia oraz rodzice trzecioklasistów pracujący w służbie zdrowia. Na początku uroczystości uczniowie klasy III złożyli gościom życzenia, zagrali na fletach „Sto lat” oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki- serduszka z masy solnej i kwiaty z tektury. Następnie dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i scenki dotyczące zdrowia i zdrowego stylu życia. Po akademii goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. W miłej atmosferze upłynął czas zaproszonym gościom.
Wych. Kl.III Ewa Rybińska