Dnia 1.06.2015 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Dziecka. Wcześniej ustalono, że uczniowie wcielą się w role nauczycieli. Niektórzy podjęli próby prowadzenia lekcji – z różnym efektem. Nauczyciele zachowywali się troszeczkę jak uczniowie: żartowali, udawali, że nie znają odpowiedzi, przeszkadzali. Ci, którzy prowadzili zajęcia, zgodnie stwierdzili, że praca nauczyciela jest ciężka.

W tym dniu odbył się również festiwal śmiesznych fryzur. Niektórzy wyglądali naprawdę zabawnie w kolorowych czuprynach na głowie. Panie też podjęły wyzwanie. Wyglądały jak gimnazjalistki .

Przyjemnym akcentem tego dnia były słodycze i soczki ufundowane przez Radę Rodziców.

Dla wielu uczniów dużą frajdą były sportowe rozgrywki. Najpierw rywalizowały ze sobą klasy I-III, a potem do akcji wkroczyły klasy IV-VI. Wszyscy świetnie się bawili, zwłaszcza, że pogoda dopisała i dużo czasu spędziliśmy na boisku.

To był wspaniały dzień… bez zadań domowych .

Oliwia Czajkowska – klasa IV