Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Z tej okazji 21 stycznia 15r. uczniowie klasy II pod kierunkiem wychowawczyni Ewy Rybińskiej przygotowali uroczystą akademię, na którą zaprosili kochane babcie i drogich dziadków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. . Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Ewa Rybińska