Od 16 do 18 czerwca grupa uczniówz z klas 4-6, uczestniczyła w wycieczce szkolnej. Celem naszej podróży były atrakcje turystyczne Kotliny Kłodzkiej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Kłodzko oraz Duszniki i Polanicę, gdzie próbowaliśmy wód o właściwościach leczniczych. Drugiego dnia dzieci miały okazję poznać historię  i zobaczy Kaplicę Czaszej w Czemnej oraz przejść labirynt Błędnych Skał. Późne popołudnie wykorzystaliśmy na spacer po Kudowie oraz na rozgrywki sportowe, na tamtejszym boisku. Ostatniego dnia zwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie. Wdrodze powrotnej do domu zatrzymaliśmy się w Paczkowie, gdzie dzieci poznały historię najsłynniejszego w tej części Europy kościoła obronnego. W wyśmienitych humorach powróciliśmy do domu. Mamy nadzieję, że udział w wycieczce zachęcił jej uczestnikówdo poznawania i poszukiwania atrakcji turystycznych w naszym kraju.

J.Porwoł