Od 3 czerwca do 16 czerwca 2014 r. uczniowie klasy III naszej szkoły przebywali na Zielonej Szkole w Łebie.

Podczas dwunastodniowego pobytu nad Bałtykiem uczniowie mieli okazję zwiedzić Trójmiasto, płynąć statkiem, szukać bursztynów, poznać historię, zabytki i legendy miasta Łeba i okolic, wejść na najwyższą Wydmę Łącką, zwiedzić Sea Park, Park Jurajski oraz latarnię morską. Ponadto wszyscy uczestnicy Zielonej Szkoły zostali mianowani na prawdziwych wilków morskich w trakcie Neptunaliów .

Codzienne spacery, marszobiegi i zabawy na plaży przyczyniły się na pewno do pełniejszej integracji zespołu klasowego oraz pozwoliły odpocząć w zdrowym klimacie wybrzeża, w strefie bezpośredniego oddziaływania jodu z lasów sosnowo-świerkowych i soli z morskiej wody.

Piękna, letnia pogoda i doskonała baza turystyczno- rekreacyjna przyczyniła się do tego, że uczniowie i nauczyciele wrócili zadowoleni i opaleni, ale stęsknieni za rodzinami i…szkołą

Dziękujemy Firmie Usługowo-Turystycznej „Gunar” z Jastrzębia Zdroju za wspaniałą organizację Zielonej Szkoły!

Henryka Elias