W naszej szkole dobiegł końca III etap projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Na zakończenie jego realizacji odbył się pokaz umiejętności i zdolności uczniów kl.I. Na uroczystość tą zostali zaproszeni rodzice wraz z innymi bliskimi osobami uczniów oraz pani dyrektor Ewa Sosna.
Uczniowie prezentowali w nim program sportowy, teatralny, muzyczny oraz "Mam talent".

Po pokazie dzieci otrzymały palcynki i pamiątkowe dyplomy. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

W naszej szkole dobiegł końca III etap projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Na zakończenie jego realizacji  odbył się pokaz umiejętności i zdolności uczniów kl.I. Na uroczystość tą zostali zaproszeni rodzice wraz z innymi bliskimi osobami uczniów  oraz pani dyrektor Ewa Sosna. Scenariusz programu nosił tytuł "W magicznym świecie TV pierwszaki". Uczniowie prezentowali  w nim program sportowy, teatralny, muzyczny oraz "Mam talent". Po
pokazie dzieci otrzymały palcynki i pamiątkowe dyplomy . Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

Ewa Rybińska