Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Programie Zdrowotnym realizowany
pn. „Kompleksowa rehabilitacja i terapia dzieci niepełnosprawnych z terenu miasta Wodzisławia Śląskiego”.

Program finansowany jest przez Miasto Wodzisław Śląski.

Adresatami programu są dzieci z wadami postawy w wieku od 7 do 18 lat oraz dzieci z zaburzeniami rozwoju w zakresie ośrodkowego układu nerwowego i układu ruchu w wieku od 0 do 7 lat.

Program realizowany jest w formie:

• Grupowych Zajęć Korekcyjnych – obejmuje kompleksowe i zespołowe działanie, poprzez stosowanie różnych metod leczenia i rehabilitacji, które ma przywrócić dzieciom i młodzieży w wieku od 7-18 lat pełną lub możliwie maksymalną sprawność fizyczną. W ramach planowanych działań przewidziane są zajęcia grupowe w czasie których, dzieci będą korzystały z ćwiczeń korekcyjnych i korygujących wady postawy.

• Wczesnej Interwencji – obejmuje realizację wielospecjalistycznej, kompleksowej rehabilitacji i terapii dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych nieprawidłowym rozwojem, w wieku od 0-7 lat, wymagających intensywnego usprawniania oraz stymulacji rozwoju.

Program realizowany będzie do 16.12.2013r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 032 455-26-71, od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 15.00.

Serdecznie zapraszamy.