10 stycznia 2010 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, jak co roku zorganizował Koncert Noworoczny. Pani Dyrektor Ewa Sosna przywitała zgromadzonych gości, złożyła noworoczne życzenia i oddała głos uczniom.
Tradycyjne Jasełka rozpoczęła grupka przedszkolaków, którzy wesoło i bardzo spontanicznie odśpiewali swój repertuar. Publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Po tym krótkim występie uczniowie klas I-III przedstawili Jasełka, pod przewodnictwem pani Joanny Dudy. Bożonarodzeniowe dialogi przeplatane były pięknymi pastorałkami, które odpowiednio dobrała pani Małgorzata Szkopek. Jasełka przeniosły wszystkich zebranych w odległe czasy, kiedy rodził się Jezus Chrystus. Po nich zaprezentowała się grupa uczniów klas V-VI, która wprowadziła gości w tematykę noworoczną. Uczniowie deklamowali piękne wiersze, które również przeplatane były pastorałkami. Program ten przygotowała pani Hanna Białas. Mali artyści mogli dostrzec wśród zgromadzonych gości nutkę refleksji i wzruszenia. Otrzymali gromkie brawa i udali się do swoich najbliższych.
Koncert Noworoczny uwieńczył swym występem zespół Rio Gospel. To był piękny i wzruszający wieczór. Zgromadzeni gratulowali artystom udanego występu.