11 lutego odbył się w naszej szkole BAL PRZEBIERAŃCÓW dla uczniów klas I – III. Oczywiście wśród uczestników balu były wróżki, czarownice, rycerze, zebry i motylki, nie zabrakło też królewny, Indianina, czy innych barwnych postaci.  Oprawę muzyczną zapewnił DJ Sebastian. Wszyscy świetnie się bawili , a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Ideą balu była szeroko rozumiana integracja. Liczyła się dobra zabawa wszystkich dzieci w przyjaznej i wspaniałej atmosferze. Wspólna zabawa wyzwoliła wiele radości wśród dzieci, a żywiołowe wykonanie dostarczyło uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

W przerwie dzieci miały czas na słodki poczęstunek, była też okazja do zrobienia zdjęcia w karnawałowych przebraniach. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się serdecznie dziękujemy.

Izabela Wija-Sobiech, Henryka Elias, Ewa Rybińska