W poniedziałek 14 września odbędą się zebrania Rodziców.

Zapraszamy na godzinę 17 00.

Poniżej przedstawiamy listę Przedszkolaków przyjętych do PP nr 13, na rok szkolny 2014/2015, z podziałem na grupy.

LISTA.

Dnia 25.11.2013 r. / poniedziałek / o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców SP 15 i PP 13 przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 6 w Wodzisławiu Śląskim.

Prosimy o pewne przybycie.

W związku z zaplanowanymi obchodami jubileuszu 180-lecia naszej szkoły oraz uroczystością nadania jej imienia Kornela Makuszyńskiego zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich absolwentów naszej placówki. Prosimy o czasowe wypożyczenie zdjęć:

• klasowych, z roku ukończenia szkoły.
  • zrobionych w pomieszczeniach szkoły.
  • przedstawiających ważne, ciekawe, zabawne wydarzenia z życia kokoszyckiej szkoły
Gwarantujemy zwrot wszystkich fotografii.
Zdjęcia można przekazywać wychowawcom klas oraz pani Hannie Hibner.

Osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 6 w Wodzisławiu Śląskim w roku szkolnym 2012/2013

I miejsce (dziewczęta) w Finale Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej. II miejsce (chłopcy) w Finale Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej.
II miejsce (dziewczęta) w Finale Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej, III miejsce (chłopcy) w Finale Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej,

Reprezentacja dziewcząt: Marzec Wiktoria, Białas Ewa, Bierza Paulina,Krótki Magdalena, Herda Daria, Piotrowiak Aleksandra, Manowska

Dominika, Smoląg Alicja, Klimanek Julia, Sosna Natalia, Łukoszek Paulina

Reprezentacja chłopców: Zbieszczyk Szymon, Kuśka Szymon,Jęczmionka Jakub, Sosna Mateusz, Bilik Kamil, Berger Dominik, Moric