Dnia 19. 10. 2013 w ramach kampanii "Postaw na rodzinę" w naszej placówce odbył się Festyn Rodzinny dla przedszkolaków, uczniów oraz Rodziców. Program był bardzo atrakcyjny. Na początek o godzinie 15.00, dzieci i ich rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu aktorów teatru "Skrzat" z Krakowa.

Po teatrzyku Pani Dyrektor rozdała przedszkolakom oraz uczniom nagrody za udział w różnych konkursach (np. plastycznym, piosenki)związanych z tematyką rodzinną.

Później dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I - III wraz z nauczycielami świetnie bawiły się na dyskotece ( dużą atrakcją było też malowanie twarzy), a uczniowie klas IV - VI - uczestniczyli w rozgrywkach sportowych.

Rodzice w tym czasie miło spędzali czas w kawiarence przy pysznych ciastach, kawie czy herbacie. Następnie dzieci młodsze uczestniczyły w projekcji filmu, zajadając się popcornem , a starsze- w tym czasie miały poczęstunek (pieczone kiełbaski, pieczywo, soczki). Na koniec dzieci młodsze udały się na poczęstunek, a starsze na równie udaną dyskotekę oraz obserwacje astronomiczne. Festyn Rodzinny był bardzo udany.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizowaniu Festynu.

Bogumiła Skubela