Najlepsi z najlepszych czyli Dzień Nauczyciela w naszej szkole…

14 października to dzień, w którym swoje święto mają nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły. Jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji uroczystą akademię.W tym roku przybrała ona formę niekonwencjonalnych wyborów. Nasi nauczyciele i pracownicy szkoły walczyli o tytuł: „Najlepszy z najlepszych”.Wraz z wybitnymi osobistościami stoczyli walkę o ten zacny tytuł, a trzeba przyznać, że konkurencja była naprawdę bardzo groźna.

Pani Dyrektor- Ewa Sosna, zostawiła daleko w tyle Barack`a Obamę i Bronisława Komorowskiego.

Zjednoczone siły Czesława Miłosza i Wisławy Szymborskiej musiały ulec pani Hani Koniorczyk.

W zawiłościach matematyki Pitagoras nie miał szans z panią Małgorzatą Szkopek.

W podróżach bliskich i dalekich niezrównana okazała się pani Hanna Hibner.

Królowa Anglii i Jaś Fasola nie zdołali pokonać pani Dagmary Władarz.

Najlepszym trenerem polskiej (naszej!) kadry okazał się pan Marek Przybysz

Panowie konserwatorzy pokonali Pata i Mata oraz Boba Budowniczego.

Panie sprzątaczki nie dały szansy Perfekcyjnej Pani Domu.

Specjalistkami od kuchennych rewolucji i Masterchefami zostały nasze panie kucharki.

Wzruszeni laureaci otrzymali listy gratulacyjne i gromkie brawa!