19 kwietnia 2011 roku miały miejsce Wiosenne Konfrontacje Artystyczne „MASKA 2011”. Naszą szkołę reprezentowali uczestnicy koła muzyczno-wokalnego, które działa w ramach projektu „Kultura kluczem do rozwoju”.

Nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces zajmując II miejsce.

Pierwsza na scenie pojawiła się Kamila Klimek z klasy II, która zaśpiewała dwie piosenki: „Kolorowy wiatr” i „Kolorowe dzieci”. Kamilka wzruszyła wszystkich swoim wykonaniem.

Następnie swój repertuar przedstawił zespół muzyczno-wokalny w składzie:

Jacek Lubański, Paulina Swoboda, Kasia Adamczyk, Sandra Damiec, Bartek Reichel, Łukasz Sosna, Adrian Manowski, Maciek Chrobok, Kamil Reichel, Ewa Białas, Kamila Klimek, Alicja Bejnarowicz, Paulina Łukoszek, Monika Kubek, Natalia Reichel, Karolina Hibner, Natalia Erban, Dominika Manowska, Martyna Szymik, Agnieszka Wolska, Karolina Bierza, Wioletta Manderla oraz Edyta Bulowska.

Zespół zaśpiewał „Wieżę Babel” i „Jest taki samotny dom” (…a po nocy przychodzi dzień…). Zrobili niesamowite wrażenie i z pewnością zaskoczyli wszystkich dojrzałą interpretacją utworów. Otrzymali gromkie brawa (takich braw nie miał nikt!). Do występu przygotowywała p. Hania Koniorczyk.

Serdecznie dziękuję za przygotowanie materiału video z konkursu panu Tomaszowi Klimek.

Relacja video Wiosenne Konfrontacje Artystyczne „MASKA 2011” >>>>>

Hania Koniorczyk